Obsluha pájecí vlny

Do našeho pracovního týmu, přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici OPERÁTOR/KA VÝROBY – OBSLUHA PÁJECÍ VLNY.

Náplň práce:

– obsluha pájecího automatu

Základní požadavky:

– vzdělání: minimálně ÚSO (vyučení s maturitou)

– pečlivost a trpělivost

– manuální zručnost

– dobrý zrak

– chuť pracovat v malém kolektivu

Nabízíme:

– nenáročnou práci v čistém a tichém prostředí

– 2 směny (Po-Pá)

– pracovní doba 7,5 hodin

– příjemné pracovní prostředí

– nástup možný ihned

– perspektivu osobního i profesního růstu

– pravidelné finanční odměny

– pracovní smlouva HPP na dobu neurčitou

– dopravní dostupnost (tram, bus 15 minut)

– bezplatné parkování

– rodinnou atmosféru v ryze české firmě

– osobní vztahy (velikost firmy 160 zaměstnanců)

– občerstvení v areálu a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz

– péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz

– společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Zaujala Vás tato nabídka práce? Zašlete nám prosím Váš motivační dopis a strukturovaný životopis na adresu prace@hokami.cz.

Těšíme se na spolupráci!

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis na adresu prace@hokami.cz. Ozveme se Vám!