TECHNIK SMD

Do našeho pracovního týmu, přijmeme nového kolegu / kolegyni na pozici TECHNIK SMD (osazovací stroje desek plošných spojů)

Náplň práce:

  • nastavování a ladění programů osazovací linky

Základní požadavky:

  • vzdělání: minimálně ÚSO (vyučení s maturitou) technického směru
  • znalost obecné práce s CNC stroji
  • vztah k počítačové technice
  • pečlivost a trpělivost
  • manuální zručnost
  • dobrý zrak

Nabízíme:

  • odborné zaškolení
  • práci v čistém a tichém prostředí
  • 2 směny (Po-Pá)
  • pracovní doba 7,5 hodin
  • příjemné pracovní prostředí
  • nástup možný ihned
  • perspektivu osobního i profesního růstu
  • dopravní dostupnost (tram, bus 15 minut)
  • bezplatné parkování
  • rodinnou atmosféru v ryze české firmě
  • osobní vztahy (velikost firmy 160 zaměstnanců)
  • občerstvení v areálu a ve vlastní kavárně www.dolicafe.cz
  • péče o chrup ve vlastní špičkové zubní klinice www.dolident.cz
  • společenské, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance a jejich rodiny

Svůj životopis zašlete na email prace@hokami.cz.

Zaujala Vás tato nabídka? Pošlete nám svůj životopis na adresu prace@hokami.cz. Ozveme se Vám!